E enjte, 27 Janar, 2022

Amla Muçaj sjell këngën e re ‘Bekue qofsh flamuri im’

- Advertisement -

Është vetëm 5-vjeçare, por qysh tani ka marrë vëmendjen e publikut shqiptar.

Quhet Amla Muçaj dhe vjen nga Tropoja dhe është një këngëtare tejet e talentuar, shkruan Kids of Kosova.

- Advertisement -

Ajo për festat e Nëntorit ka publikuar këngën e re me titull “Qofsh bekue flamuri im”.

I urojmë shumë suksese Amlas. /Kids of Kosova/

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Disney po ribën filmin e ‘Borëbardhës’, por pa 7 xhuxha

Disney ka marrë përsipër të ribëjë film “Borëbardhën…”, por puna ka ngecur diku. Aktorë...

S’kishte para për të paguar, 29-vjeçari e lë fëmijën e tij si garanci te taksisti

Taksisti ka pritur të atin për rreth 40 minuta që t’i sjellë paratë dhe...

E dhimbshme: 5-vjeçari mbytet në vaskë, ndërsa nëna po përgatiste dhurata në dhomën tjetër

Një 5-vjeçar në Angli ka humbur jetën në tualetin e banesës së tij, ndërsa...

Fëmija ngrihet nga varri, kërkon ujë dhe vdes përsëri

Një 2-vjeçar u ngrit nga arkivoli në të cilin ishte vendosur në pritje të...