E diel, 7 Gusht, 2022

Amla Muçaj sjell këngën e re ‘Bekue qofsh flamuri im’

- Advertisement -

Është vetëm 5-vjeçare, por qysh tani ka marrë vëmendjen e publikut shqiptar.

Quhet Amla Muçaj dhe vjen nga Tropoja dhe është një këngëtare tejet e talentuar, shkruan Kids of Kosova.

- Advertisement -

Ajo për festat e Nëntorit ka publikuar këngën e re me titull “Qofsh bekue flamuri im”.

I urojmë shumë suksese Amlas. /Kids of Kosova/

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Pse të porsalindurit duhet të marrin vitaminë K

Shumica e të porsalindurve marrin vaksinën e parë të hepatitit B në spital, dhe...

5-vjeçarja shqiptare me shkallë inteligjence mbi normalen, di kryeqytetet, flamujt dhe alfabetet

Suela Kodraliu është vogëlushja 5-vjeçare nga Ferizaj që i ka manhitur të gjithë me...

Lajm i mirë për shtesat e fëmijëve, e jep ministri i Financave

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, njofton se vetëm këtë muaj skemës...

Suela Kodraliu, 5 vjeçarja nga Ferizaji me aftësi të jashtëzakonshme

Është një nga fëmijët e rrallë në Kosovë, kjo për faktin që ka një...