E shtunë, 1 Tetor, 2022

Aksa Ademi – balerina 5 vjeçare në “Prishtina Fashion Night” / VIDEO

- Advertisement -

Edhe këtë vit është mbajtur “Prishtina Fashion Night”, ku janë prezantuar edhe balerinët e vegjël.


Një prej tyre që ka ndjekur me sukses kursin dhe është prezantuar është edhe Aksa Ademi, balerina 5-vjeçare.

- Advertisement -

Prindërit e saj kanë dërguar një video në Kids of Kosova ku mund ta ndiqeni më poshtë:

 

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...