E shtunë, 25 Mars, 2023

Afërdita Visoka – vajza nga Prishtina sigurt drejt rrugës për t’u bërë një balerinë e suksesshme

- Advertisement1-

Media për fëmijë dhe nëna “Kids of Kosova”, nga sot ka nisur të prezantojë nxënës të shkollës fillore “Dardania” në Prishtinë.


Në bashkëpunim me mësuesen Elenë Stublla do të prezantojmë shumë nxënës që kanë talente në fusha të ndryshme.

- Advertisement -

Po e nisim me vajzën nga Prishtina, Afërdita Visoka që është nxënëse e klasës së katërt.

Ajo sigurt po shkon drejt suksesit për t’u bërë një balerinë me një karrierë të ndritur.

Shikoni videon:

- Advertisement -

 

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

INTERVISTË| Mësuesi Elhami Hasani nga Cernica e Gjilanit: Mësimdhënësit duhet të testohen – por është e rëndësishme nga kush?

Punën si mësimdhënës e ka nisur nga viti 1999, pra nga përfundimi i luftës....

INTERVISTË| Vlora Kozhani: Mburrem që mbaj mbi supe titullin e mësimdhënëses

Vjen nga një familje që një jetë i ka dedikuar arsimit shqip. Ka ndjekur...

INTERVISTË| Profesori Beqir Letaj: Dalja në pension më emocionoi shumë, nuk mund t’i frenoja lotët kur u ndava me nxënësit

Ditë më parë doli në pension profesori nga Prizreni, Beqir Letaj, i cili një...

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...