E martë, 24 Maj, 2022

Adriana Matoshi lirohet nga spitali, kjo është gjendja e saj

spot_img
- Advertisement -

Aktorja shqiptare, njëherësh deputete në Kuvend, Adriana Matoshi, është liruar sot nga spitali.

Lajmin e ka konfirmuar mikja e saj e afërt, Gentiana Bunjoshi.

- Advertisement -

“Po është liruar sot”, tha ajo, duke shtuar se për detaje të tjera do të flasë vetë Matoshi.

Ndërkohë, gjendja e saj shëndetësore është e mirë, dhe ngadalë po e merr veten.

Adriana u operua javën e kaluar në një spital në Tiranë, për ta hequr tumorin i cili iu kthye pas nëntë vjetësh.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Pas 8 vjetësh, familja me 12 fëmijë bashkohet si dikur

Të mbledhur në studion e programit “E diela shqiptare” në Tv Klan, rubrika “Ka...

Prindër të dashur: Ja disa këshilla se si udhëtimi me fëmijët të mos shkaktojë stres për ju

Të udhëtosh me një fëmijë mund të duket si një sfidë e vështirë, por...

Vaksina e fruthit vazhdon të refuzohet nga prindërit në Shqipëri

Vaksina e fruthit vazhton të refuzohet nga disa prindër, të cilët nuk ua bëjnë...

Nëntë-njakët arrijnë ditëlindjen e parë, të gjithë në shëndet të plotë, thotë babai

Nëntënjakët e vetëm në botë – nëntë bebet nga Mali të lindura të gjitha...