E premte, 7 Tetor, 2022

Adelina Ismajli me veshje tradicionale të Medvegjës

Këngëtarja Adelina Ismaili, njihet për bukurinë e saj dhe talentin.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto me veshje tradicionale të Medvegjës, ndërsa ka thënë se çdo herë do t’i mbështetë shqiptarët atje, shkruan Kids of Kosova.

- Advertisement -

“Une gjithmone e kam dashte at vend, ata njerez qe i kan lane mas dore, ate toke qe e kan fal. Mvjen keq qe askush nga estrada nuk merr iniciative per ndonje koncert humanitar per ata njerez e ate vend te harruar.
Une do ta perkrahi me gjithqka qe mundem Medvegjen sa te jem gjalle”, ka shkaruar Adelina. (Kids of Kosova).

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Fëmija nuk trashëgon gjithçka nga prindërit, ky familjar është kryesor për gjenetikën

Alejandro Jodorowsky, një eseist kilian, shkroi një libër të quajtur “Metagjenalogjia: Vetë-Zbulimi Nëpërmjet Psihomagjisë...

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Nga Arbër Paçarizi: Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën

Nga Arbër Paçarizi: "Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën, andaj nëse...

Pas 8 vjetësh, familja me 12 fëmijë bashkohet si dikur

Të mbledhur në studion e programit “E diela shqiptare” në Tv Klan, rubrika “Ka...