E martë, 28 Mars, 2023

Adelina Ismajli me veshje tradicionale të Medvegjës

- Advertisement1-

Këngëtarja Adelina Ismaili, njihet për bukurinë e saj dhe talentin.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto me veshje tradicionale të Medvegjës, ndërsa ka thënë se çdo herë do t’i mbështetë shqiptarët atje, shkruan Kids of Kosova.

- Advertisement -

“Une gjithmone e kam dashte at vend, ata njerez qe i kan lane mas dore, ate toke qe e kan fal. Mvjen keq qe askush nga estrada nuk merr iniciative per ndonje koncert humanitar per ata njerez e ate vend te harruar.
Une do ta perkrahi me gjithqka qe mundem Medvegjen sa te jem gjalle”, ka shkaruar Adelina. (Kids of Kosova).

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...