E mërkurë, 29 Mars, 2023

A do ta besonit? Shikoni si dy bletë heqin kapakun e një shisheje të Fanta

- Advertisement1-

Ky është momenti i pabesueshëm që dy bletë bashkojnë forcat për të hapur një shishe të Fanta.


Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, pamjet e kapura në São Paulo, Brazil, tregojnë se dy bletët pozicionohen në të dy anët e shishes dhe përdorin “këmbët” e tyre për ta shtyrë kapakun lart.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...