E enjte, 30 Mars, 2023

8-vjeçarja në SHBA gjen bombë në mes të rrugës derisa po luante jashtë

- Advertisement1-

Një vajzë tetëvjeçare në SHBA po luante jashtë kur gjeti një pajisje shpërthyese në mes të rrugës.


Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, Maya Buffington tha se ajo iu afrua objektit duke menduar se ishte një kafshë nga larg, vetëm kur zbuloi se ishte krejt diçka tjetër.

- Advertisement -

“Gjeta një bombë”, tha Maya të enjten për mediumin KCCI.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...