E mërkurë, 29 Mars, 2023

“8 vjeç na ushqente mami”, kurse vajza e Beyonce-s nominohet për Grammy

- Advertisement1-

Vajza e Beyonce-s, Blue Ivy ështëvetëm 8 vjeç, por që tani ka arritur të nominohet për çmimet Grammy. Emri i Blue Ivy-t i është shtuar listës së nominimeve për videon “Brown Skin Girl”.

Një burim tha për “People” se vogëlushes i pëlqen të këndojë, të kërcejë dhe të performojë ashtu si e ëma, prandaj mesa duket ky është vetëm fillimi për Blue Ivy-n.

- Advertisement -

Ndërkohë Beyonce në një intervistë për “Vogue”, tregoi se ka një marrëdhënie shumë të veçantë me vajzën kur vjen puna tek festimi i arritjeve të saj.

“Kur i them që jam krenare për të, ajo më thotë që është krenare për mua dhe që po bëj një punë të mirë. Është kaq e ëmbël. Ma shkrin zemrën. Mendoj që mënyra më e mirë për të mësuar fëmijët është të jesh ti shembulli”-tha Beyonce.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...