E enjte, 22 Prill, 2021

7-vjeçari i cili bën 250 zhonglime me top

Përderisa disa fëmijë të moshës 7-vjeçare mund ta kenë të vështirë të numërojnë deri në numrin 200, kjo nuk vlen për Erdi Bllaca nga fshati Breznicë i komunës së Vushtrrisë.


Madje, jo vetëm që numëron, por ai arrin të bëj 250 zhonglime me top.

Erdi shikon shumë ndeshje futbolli.

E kur bëhet fjalë për lojtarin e tij të preferuar, ai tregon për të dhe e përshkruan me shumë dashuri.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Video që po merr vëmendjen e të gjithëve: Fëmija lojë të “çmendur” me macen

Një video e publikuar në Tik Tok ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Një fëmijë...

Si të flasim me fëmijët për divorcin?

Jepuni fëmijëve më të rritur më shumë informacion, por me kufi. Sa më i madh...

E ze poshtë dollapi, 3-vjeçari niset me helikopter drejt Tiranës

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Sarandës ku një fëmijë 3-vjeçar...

Momenti kur punonjësi hero shpëton fëmijën që kishte rënë te shinat e trenit

Pamje vërtet dramatike vijnë nga India, ku një punonjës i shërbimit hekurudhor shpëton një...