E shtunë, 1 Prill, 2023

7 veshje praktike për stilin vjeshtor

- Advertisement1-

Në vend të blerjes standarde të pjesëve të rëndësishme të rrobave të sezonit, me vendosmëri dhe me guxim kombinoni ato të cilat tashmë i keni në gardërobën tuaj

Këtë vjeshtë do të mund të kombinoni xhaketë plishi bashkë me këpucët me plish apo mbase çizme gjysmë të gjata nga lëkura e kthyer mbrapsht po ashtu bashkë me çantë të tillë.

- Advertisement -

Dhe e gjithë kjo në ngjyrë të kaltër të errët apo për ato më të guximshmet në ngjyrë të gjelbër smeraldi, me tonet që kanë dominuar këtë sezon.

Ne po ju paraqesim shtatë propozime efektive, ju inspirohuni! -transmeton Telegrafi.

1

- Advertisement -

1. Theksoni modelin duke e lidhur xhemperin me rrip

2

2. Shamia nën jakë të fanellës me fyt

- Advertisement -

3

3. Pantallonat nga nyelli i këmbës me çizme gjysmë të gjata

4

4. Palltoja në kombinim me fanellën me fyt dhe me xhaketën

5

5. Xhinset e shqyera dhe çorapet në ngjyrë të zjarrta

6

6. Kontrast interesant i këmishës së gjatë, xhaketës së shkurtër dhe shamisë me nuanca të ngjashme

7

7. Palltoja mbi xhaketë

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...