E hënë, 26 Shtator, 2022

6-vjeçari nga Tirana sa bukur i bie çiftelisë dhe këndon këngën “Hajredin Pasha” / VIDEO

- Advertisement -

Vogëlushi 6 vjeçar, Andi Rrapi përveç një valltar di t’ia thotë mjaft bukur edhe këngës.

Së bashku me këngëtarin për fëmijë Renis Domi, këndojnë jashtëzakonisht bukur këngën “Hajredin Pasha”.

- Advertisement -

Ajo që bie në sy është se Andi i bie jashtëzakonisht mirë çiftelisë.

 

 

- Advertisement -

Andi në një bisedë për “Kids of Kosova” ka thënë se dëshiron t’i pushtojë skenat botërore.

(Kids of Kosova)

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...