E shtunë, 1 Tetor, 2022

5 trendet klasike të palltove: Zgjidhni të preferuarën tuaj

- Advertisement -

Koha e palltove/pardesyve ka ardhur zyrtarisht! Nëse temperaturat e ulta dhe moti i keq ju gjeti pa përgatitur, po ju japim një dorë. Para se të blini pallton/xhupin/pardesynë e radhës, hidhini një sy modeleve më IN të këtij sezoni.

Stili oversize do t’ju bëjë të ndiheni si Audrey Hepburn, kurse xhaketa e gjerë e lëkurës do t’ju çojë më pranë modës së viteve ’70-të! Në fund të ditës, zgjedhja është e juaja, por frymëzimi s’bën kurrë keq!

1. Pardesy oversize

- Advertisement -

5 trendet klasike të palltove/pardesyve: Zgjidhni të preferuarën

Elegante, klas dhe komode! Mbi të gjitha, mund të veshësh ç’të duash!

5 trendet klasike të palltove/pardesyve: Zgjidhni të preferuarën

2. Xhup/pallto

- Advertisement -

5 trendet klasike të palltove/pardesyve: Zgjidhni të preferuarën

Një variant më sportiv i palltos. I ngrohtë, lehtësisht i kombinueshëm dhe sërish, njësoj i rehatshëm.

5 trendet klasike të palltove/pardesyve: Zgjidhni të preferuarën

3. Palltot e trikotuara

- Advertisement -

5 trendet klasike të palltove/pardesyve: Zgjidhni të preferuarën

Palltoja klasike që s’njeh kohë!

5 trendet klasike të palltove/pardesyve: Zgjidhni të preferuarën

4. Pardesyja vinyl

5 trendet klasike të palltove/pardesyve: Zgjidhni të preferuarën

Nëse gjërat e zakonshme ju janë mërzitur, një super ide për t’u dukur ekstra janë pardesytë vinyl!

5 trendet klasike të palltove/pardesyve: Zgjidhni të preferuarën

5. Palltot vintage

5 trendet klasike të palltove/pardesyve: Zgjidhni të preferuarën

Lëkurë e gjatë dhe pak pellush. Qejfi i ditëve të ftohta!

Burimi: Who What Wear

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Fëmija nuk trashëgon gjithçka nga prindërit, ky familjar është kryesor për gjenetikën

Alejandro Jodorowsky, një eseist kilian, shkroi një libër të quajtur “Metagjenalogjia: Vetë-Zbulimi Nëpërmjet Psihomagjisë...

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Nga Arbër Paçarizi: Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën

Nga Arbër Paçarizi: "Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën, andaj nëse...

Pas 8 vjetësh, familja me 12 fëmijë bashkohet si dikur

Të mbledhur në studion e programit “E diela shqiptare” në Tv Klan, rubrika “Ka...