E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021

5 dhe 7 vjeç, motër e vëlla i bien çiftelisë dhe kërcejnë vallen e Tropojës

Kleisa dhe Andi Rrapi janë dy vogëlushët më të talentuar të momentit. Ata janë motër e vëlla, 5 dhe 7 vjeç.


Andi di t’i bjerë shumë mirë çiftelisë, ndërsa Kleisa di të këndojë dhe kërcejë shumë mirë këngët popullore.

Të ftuar në “ABC e Mëngjesit”, ata kanë përformuar së bashku, duke dhuruar një spektakël.

Madje pjesë e këngës së tyre u bë edhe moderatorja Sibora Bitri, e cila shtoi më shumë dozën e të qeshurave.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njihuni me vajzën shqiptare që ka rrëmbyer vëmendjen e Bill Gates, u rendit e dyta në konkursin botëror

Shqiptarët po shkëlqejnë kudo në botë. Veçanërisht gjenerata e të rinjve. Së fundmi kryeministri Edi...

Si ta kuptoj nëse fëmija im është empat?

Nëse fëmija juaj është emocionalisht ose fizikisht i ndjeshëm, ai mund të jetë një...

I kaloi mbi 600 ditë duke fjetur në tendë, britaniku 12-vjeç i mblodhi 800 mijë euro për bamirësi

“Djaloshi në tendë”, 12-vjeçari që e quan kështu veten, i ka kaluar 600 ditë...

Amla Muçaj sjell këngën e re ‘Bekue qofsh flamuri im’

Është vetëm 5-vjeçare, por qysh tani ka marrë vëmendjen e publikut shqiptar. Quhet Amla Muçaj...