E diel, 4 Dhjetor, 2022

4-vjetori i lindjes së London erdhi me një festë të bukur në shtëpi!

Sot, vogëlushi i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços, London, mbush plot 4 vite nga ardhja në jetë.

Këtë vit, ditëlindja e tij nuk do të festohet aspak në mënyrë të zakontë si çdo vit tjetër, për shkak të pandemisë Covid-19.

- Advertisement -

Vetë Sara u shpreh vullnetare gjatë ditës së djeshme që me rastin e ditëlindjes së London, të ndihmonte këtë fundvit familje të cilat kanë nevojë, të paktën për dhurata për të vegjëlit e tyre.

Ajo ka ftuar ndjekësit e saj ta kontaktojnë në Instagram mbi personat që mund të njohin të cilët kanë nevojë për një dorë këtë vit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa)

- Advertisement -

Sot, familja e tyre e bukur ka përgatitur një festë të vogël me rastin e ditëlindjes së London, ndërsa trashëgimtarja e “Top Channel” na ka treguar pak nga atmosfera në shtëpi.

Torta e ditëlindjes është gati dhe sigurisht është bërë sipas preferencave të London.

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

21 aftësi që çdo fëmijë duhet t’i mësojë para moshës 10 vjeçe

Kur fëmija juaj shkon në shkollë atje i mësojnë atij lexim, shkrim dhe aritmetikë.  Por...

Hapet aplikimi për shtesa për fëmijët e lindur më 2009

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ka njoftuar të premten se është hapur aplikimi...

4-vjeçari kafshohet nga qeni në oborrin e çerdhes në Prishtinë – nëna e tij tregon ngjarjen

Një fëmijë është kafshuar nga një qen endacak të hënën brenda oborrit të çerdhes...

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, po krijon web-faqe – ka 17 çertifikata

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, në shkollën fillore "Dardania" shquhet me intelegjenca...