E shtunë, 23 Janar, 2021

3-vjeçari shqiptar bëhet hit në internet, pozon për markat më të njohura

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Mediat britanike kanë publikuar historinë e një të mituri shqiptar që është kthyer në një fenomen në internet për shkak të veshjeve të shtrenjta që ekspozon.

Nuk është e pazakontë për një influencer me mijëra ndjekës të ketë një gardërobë të mbushur me rroba firmato, por është jashtë të zakonshmes kur ai është ende i mitur.

3 vjeçari Elension Sulaj jeton në Waltham Cross në Hertfordshire. Ai ka rreth 26 mijë ndjekës në rrjetet sociale dhe me gardërobën e tij mbi 10 mijë paundë bën postime për Burberry, Versace, Gucci, Givenchy, Moschino and Ralph Lauren.

Nëna e tij, Enkeleda Sulaj e ka pasion veshjen e djalit të saj, ajo ka hapur një llogari të Elensios kur ai ishte vetëm 1 vjeç. Që nga ajo kohë, ajo i ka mësuar vogëlushit të bëjë selfie dhe të “arrijë” marrëveshje të markave me kompanitë e veshjeve.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Si të bindni fëmijët të hanë brokoli

Ekspertët rekomandojnë që nënat të mësojnë e ta gatuajnë brokolin në mënyrën e duhur. Brokoli...

Të mërzitur nga stina e dimrit se nuk dini ç’të bëni? Ja një listë me aktivitete!

Ja disa nga këto aktivitete mund të ngjallin kënaqësi për të gjithë familjen. Gjetja e...

Nxënësit në Siberi lahen të zhveshur në ujë të ngrirë – kjo është arsyeja/ VIDEO

Fëmijët e një shkolle në Siberi, vishen në rroba banjo dhe lahen në ujërat...

Lejla Miftari nderohet me medalje si lexuesja më e mirë

Lejla Miftari është prezantuesja e "Kids of Kosova" që çdo të premte sjell emisionin...