E shtunë, 1 Tetor, 2022

28 vjeçarja që po habit të gjithë: Shikoni si me këmbë mbush filxhanin me çaj

- Advertisement -

Stefanie Millinger nga Austria u bë hit në mediat sociale. Instagrami i saj është plot me foto dhe video që tregojnë se sa fleksibël është ajo.

Por një video ku 28-vjeçarja austriake e përdredh trupin e saj në mënyra të paimagjinueshme, dhe e shërben veten me çaj po habit të gjithë.

- Advertisement -

 

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Fëmija nuk trashëgon gjithçka nga prindërit, ky familjar është kryesor për gjenetikën

Alejandro Jodorowsky, një eseist kilian, shkroi një libër të quajtur “Metagjenalogjia: Vetë-Zbulimi Nëpërmjet Psihomagjisë...

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Nga Arbër Paçarizi: Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën

Nga Arbër Paçarizi: "Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën, andaj nëse...

Pas 8 vjetësh, familja me 12 fëmijë bashkohet si dikur

Të mbledhur në studion e programit “E diela shqiptare” në Tv Klan, rubrika “Ka...