E premte, 2 Dhjetor, 2022

28 Nëntori me Ejza Hoxha në Kids of Kosova – prezantim dhe poezi / VIDEO

Sot të gjithë shqiptarët festojnë Ditën e Flamurit, 28 Nëntorin.

Media Online “Kids of Kosova” (www.kidsofkosova.net) në këtë ditë të rëndësishme fillon me emisioin “Shqip Art”, me prezantuesen nga Shqipëria, Ejza Hoxha.

- Advertisement -

Ejza sot do të bëjë një prezantim dhe do të recitojë disa poezi, kurse nga java e ardhshme, çdo të shtunë nga ora 20:00 do të jetë me emisionin e saj “Shqip Art” në “Kids of Kosova”.

Emisionet e Ejzas do t’i ndiqni në faqen e Kids of Kosova në Facebook dhe së shpejti mund t’i shikoni edhe në kompaninë “Gjirafa.com” në kanalin e Kids of Kosva në këtë platformë online.

Ejza do të ketë shumë të ftuar, që nga fëmijët, aktorë, këngëtarë e shkrimtarë, por jo vetëm.

- Advertisement -

Kurse sot për nder të 28 Nëntorit – Ditës së Flamurit mund të ndiqni më poshtë katër video të realizuara nga Ejza Hoxha:

 

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

4-vjeçari kafshohet nga qeni në oborrin e çerdhes në Prishtinë – nëna e tij tregon ngjarjen

Një fëmijë është kafshuar nga një qen endacak të hënën brenda oborrit të çerdhes...

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, po krijon web-faqe – ka 17 çertifikata

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, në shkollën fillore "Dardania" shquhet me intelegjenca...

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...