E martë, 28 Mars, 2023

25-vjeçari përfshihet nga orteku i borës, incizon gjithçka dhe mbijeton / VIDEO

- Advertisement1-

Një i ri që sapo ishte bërë gati për “snowboard”, e pa veten të përfshirë nga orteku, në Kolorado.


Maurice Kervin fatmirësisht mbijetoi dhe regjistroi të gjithë incidentin që desh i mori jetën.

- Advertisement -

“Ishte shumë i madh dhe jam mirënjohës për faktin që sot jam ende gjallë.

Mund të isha varrosur aty ose të merrja plagë të rënda. Ishte një ortek i madh dhe intensiv”, tha 25-vjeçari.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...