E shtunë, 1 Tetor, 2022

2021 do të jetë viti më i mirë për këto tri shenja të horoskopit

- Advertisement -

Pas një viti të trazuar, të mbushur me trishtim me një seri sprovash dhe mundimesh, tani është koha për të kthyer faqen.

Çdo vit ka thelbin e vet, por me Epokën e Ujorit, do të ketë vend për vetëdije kolektive dhe përparime intelektuale. 2021 do të jetë viti më i mirë për tre shenja të zodiakut: Binjakët, Bricjapi dhe Ujori.

- Advertisement -

Binjakët: Ju po hyni në versionin më të mirë të vetes

Përveç fuqisë tuaj dhe vërtetësisë, Jupiteri dhe Saturni do të bashkojnë forcat në shtëpinë tuaj të nëntë të besimit, mundësive, arsimit dhe udhëtimeve. Pra do vendosni të regjistroheni në shkollë, apo të udhëtoni për mundesi më të mira. Është e sigurt që do shkoni pikërisht në vendin e duhur këtë vit.

Bricjapi: Po manifestoni bollëkun që meritoni

- Advertisement -

Ju i mbijetuat një prej viteve më sfiduese në histori, veçanërisht i vështirë për ju. Megjithatë, viti 2021 do t’ju nxjerrë nga vendi i nxehtë dhe do t’ju inkurajojë të kultivoni pasuri, lumturi dhe romancë. Duke pasur Jupiterin dhe sunduesin tuaj planetar, Saturnin, do jeni të mbushur me vlera, të ardhura dhe rehati. Do të frymëzoheni dhe do ndiqni rrugë të pazakonta por të dobishme.

Ujori: Shenja më me fat për këtë vit

Ju jeni favoriti qiellor këtë vit. Keni pranë Jupiterin bujar, i cili është planeti i bollëkut, fatit dhe zgjerimit i cili do punojë në favorin tuaj, por jo çdo ditë do t’ju mbështesë dhe Saturni nuk do ju lejojë pa luftuar, ai do ju sfidojë në shumë mënyra por për mirë. Kjo është një mundësi për të punuar me zell drejt qëllimeve tuaja. Natyra juaj rebele do të jetë arsyeja që ju të shkëlqeni këtë vit.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Studenti nga Kosova del me veshje kombëtare shqiptare në ceremoni të diplomimit në Universitetin e Lichtensteinit

Drin Çeku një student nga Kosova, respektivisht nga Peja, në ceremoninë e diplomimit në...

Video prekëse që tregon se mësuesi nuk duhet harruar dhe respektuar gjithmonë

Një pilot në linjat turke zbulon se një nga mësuesit që ai kishte kaluar...

Shkalla e ulët e inteligjencës “shpëton” 25-vjeçarin nga dëbimi në Kosovë

Ai ka një shkallë të inteligjencës prej vetëm 70 IQ dhe konsiderohet si personalitet...

Gjuha shqipe e varfër, a do të flasim në të ardhmen veç me emoji?

Emojit janë këtu dhe janë këtu për të qëndruar, duke u zhvilluar e përmirësuar...