E shtunë, 28 Nëntor, 2020

15 mënyra si të bartni shallin e trashë

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Janë të popullarizuar tashmë me vite, shumë të ngrohtë në ditët e ftohta të vjeshtës dhe dimrit

Për t’i përdorur maksimalisht mësoni si t’i bartni në shumë mënyra.

Shallet e gjatë të trashë, të cilët me dimensionet e tyre na rikujtojnë batanijet e vogla, janë të shkëlqyeshme për ta mbajtur temperaturën gjatë dimrit, por edhe për stilizim, transmeton Telegrafi.

Mund t’i bartni në shumë mënyra, ndërsa për t’ua përshtatur maksimalisht nevojave tuaja mësoni si t’i përdorni që gjithmonë t’ju mbajnë ngrohtë.

Amanda John, blogere e YouTube, ju propozon 15 mënyra si mund t’i lidhni dhe t’i bartni.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Flet Zenun Shala, që hapi shkollën shqipe në Monthey të Zvicrës: Çdo ditë e më shumë po rritet numri i nxënësëve

Mërgata kosovare që jeton në shtete të ndryshme asnjëherë nuk e harron t’ia trasojë gjeneratave të reja që ta mësojnë gjuhën shqipe. Kështu ka bërë...

Suela Kluna, 11-vjeçarja që jeton në Gjermani – drejt realizimit të ëndrrës për t’u bërë modele

Është 11-vjeçare dhe si çdo fëmijë ka shumë ëndrra. Pandemia aktualisht e ka stopuar që të merret me modelim, por shpreson se shpejt do...

Flet Ajlin Alfredaj nga Tropoja: Si është të rritësh 7 fëmijë dhe të bësh karrierë në politikë

Intervistoi: Donat Maloku Është nënë e 7 fëmijëve por kjo nuk e ka penguar të kryejë dy fakultete dhe më pas të merret intesivisht me...

Të tjera nga kategoria

Mënyra si ju e mbani filxhanin, tregon shumë për personin që ju jeni

Mënyra si ju e mbani filxhanin, thotë më shumë nga sa ju e imagjinoni...

Gruaja me 500 mace e qen: Kafshët janë më besnike se njerëzit

Më shumë se një duzinë mace dhe qen kërkojnë vëmendjen e Maryam al-Balushi ndërsa...

Testoni logjikën tuaj. Cili nga filxhanët e kafesë do mbushet i pari?

Përgjigja është 5. Të gjitha kupat e tjera nuk do të marrin asgjë sepse...

Tipari i veçantë në pamjen tuaj, bazuar në shenjën e horoskopit

Si supozohet t’ju përfytyrojë dikush nëse i tregoni vetëm shenjën tuaj të horoskopit? Cilat...