E shtunë, 1 Tetor, 2022

12-vjeçarja lë gojëhapur moderatorët me zërin e saj / VIDEO

- Advertisement -

Është vetëm 12 vjeçe, por ka një zë shumë të vjetër, si në potencë ashtu edhe në stil.


Po flasim për Ana Barakun, vajzën që mahniti me performancën e saj në “Ditë e re” në RTV Ora.

- Advertisement -

E apasionuar pas muzikës Blues dhe Jazz dhe me një forcë alla Aleksandër Gjoka, 12-vjeçarja la gojëhapur dy moderatorët e emisionit, Arjola Shehu dhe Arjon Muço.

Ndërsa pasi të shihni performancën e saj shumë prej jush do të pyesë: a është vërtetë zëri i saj?!…

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...