E martë, 28 Mars, 2023

10 ide për kombinimin e veshjeve në stinën e vjeshtës

- Advertisement1-

Mund të jetë shumë e lehtë kur temperaturat bien të mbështeteni në të njëjtat veshje që keni veshur vitet e fundit, rrobat e thurura gri dhe të zeza dhe të njëjtat çizme të zeza të gjata deri në kyçin e këmbës.

Ndërsa nuk mund të mposhtni veshjet klasike, ka disa kombinime të reja dimërore, praktike por akoma interesante që do të jeni në gjendje t’i vishni në përsëritje deri në pranverë.

- Advertisement -

Shumë prej këtyre artikujve i zotëroni tashmë, të tilla si xhaketat klasike, por ju mund ta bëni veshjet tuaja të dimrit më trendi me çizme krem, pallto pelushi dhe pantallona lëkure.

Vetëm për shkak se duhet të bëni zgjedhje të arsyeshme nuk do të thotë që ju duhet të kaloni gjashtë muajt e ardhshëm në veshje të mërzitshme dhe jo aventureske.

Më poshtë gjeni dhjetë ide fantastike kombinimesh:

- Advertisement -

- Advertisement -

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...