E mërkurë, 28 Shtator, 2022

1 muaj nënë, Gresa Behluli publikon foton e ëmbël të djalit me prindërit e saj

- Advertisement -

Gresa Behluli sot 1 muaj u bë nënë për herë të parë

Gresa Behluli është njëra ndër këngëtaret e dashura por edhe të komentuara të publikut shqiptar.

- Advertisement -

Këngëtarja u bë nënë për herë të parë e një djali me emrin Diell,

Sot një muaj Gresa morri këtë epitet.Këtë e bëri të ditur vet ajo përmes një postimi në instagramin e saj.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...