E mërkurë, 28 Shtator, 2022

​Nisi kampanja “Një dhuratë për fëmijët” që janë të shtrirë në Klinikën e Pediatrisë

- Advertisement -

Organizata “Reforma” sot pasdite ndezi dritat e bredhit për nder të Vitit të Ri dhe filloi kampanjën “Një dhuratë për fëmijët” në hollin e Fakultetit Filozofik në Prishtinë.

Poshtë bredhit do të vendosen dhurata, të cilat do të shkojnë për fëmijët që janë të shtrirë në Klinikën e Pediatrisë.

- Advertisement -

Organizata “Reforma” sot pasdite ndezi dritat e bredhit për nder të Vitit të Ri dhe filloi kampanjën “Një dhuratë për fëmijët” në hollin e Fakultetit Filozofik në Prishtinë.

Poshtë bredhit do të vendosen dhurata, të cilat do të shkojnë për fëmijët që janë të shtrirë në Klinikën e Pediatrisë.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...